Ağır Ceza Avukatı 
0553 351 62 23 iletisim@bilgichukuk.com

Ağır Ceza Avukatı


AĞIR CEZA AVUKATI

Ağır Ceza Avukatı Nedir?

Karmaşık yaşam düzeninin düzene konulması ve suç işlenmesinin önüne geçilmesi amacıyla kanun koyucu Türk Ceza Kanunu, Ceza Muhakemesi Kanunu ve diğer kanunlar aracılığıyla bazı düzenlemeler yapmıştır.  Ağır Ceza avukatı, ağır ceza mahkemelerinin görevine giren yargılamalarda deneyime, bilgiye ve uzmanlığa sahip kişidir. Dolayısıyla ağır ceza davalarında alanında uzman ağır ceza avukatı ve en iyi ağır ceza avukatı ile temsil edilmek kişiler için en doğru tercihi oluşturmaktadır. Ağır Ceza avukatı, ceza hukuku alanında uzman bir kişi olarak soruşturmanın başlamasından yargılamanın sonuna kadar taraflara en iyi ve en etkili hukuki yardımda bulunur.

Ağır Ceza Avukatı Hangi Suçlara Bakar?

 Ağır Ceza Mahkemesinin görev alanına giren suçlardan bazıları İrtikap, Nitelikli Dolandırıcılık, Yağma, Devletin Güvenliğine, Anayasal Düzene, Milli Savunmaya ve Devlet Sırlarına Karşı Suçlar, Resmi Belgede Sahtecilik, Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis, Müebbet Hapis ve On yıldan fazla hapis cezasını gerektiren suçlardır. Bu suçlar nedeniyle yapılan yargılamalar da Ağır Ceza Avukatının görev alanına girmektedir.

Ağır Ceza Davalarında Ağır Ceza Avukatı Tutmak Zorunlu Mudur?

Ağır Ceza Mahkemelerinde görülen işlerde her ne kadar Ağır Ceza Avukatı tutmak zorunlu olmasa da, yargılama sürecinde kişinin kendisini iyi bir ağır ceza avukatı ile temsil ettirmesi yararına olacaktır. Aksi halde telafisi imkânsız zararlar doğabilecektir.

Ağır Ceza Avukatının Görevi Ne Kadar Sürer?

Ağır Ceza Avukatının görevi yerel mahkemede yani ağır ceza mahkemesinde yapılan yargılama sonunda verilen hükmün kesinleşmesiyle birlikte son bulur. 

Silivri’de Ağır Ceza Avukatı  Bulunur Mu?

Bir Ağır Ceza Avukatı Silivri de dâhil olmak üzere Türkiye’nin her yerinde avukatlık faaliyetini yürütebilir. Ancak ağır ceza avukatı,avukatlık faaliyetini yürütmek istediği ilin baro levhasına kaydını yaptırır. Silivri ve çevresinde yapılan bir yargılama için Silivri’de Ağır Ceza Avukatı tutmak daha yararlı olacaktır.

Silivri Ağır Ceza Avukatı, ceza dava ve soruşturmalarında taraflara etkili şekilde hukuki yardımda bulunabilmeyi kendisine amaç edinmiştir. Silivri Ağır Ceza Avukatı Ezgi Merve Bilgiç uzmanlık alanı olan ceza hukukunda müvekkillerine en iyi şekilde hukuki yardımda bulunmakta; şeffaf, sır saklayan, dinamik ve yenilikçi anlayışıyla problemlere çözüm bulmaktadır. Ağır Ceza Avukatı Silivri başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyeti yürütmektedir. 

Silivri Ağır Ceza Avukatı hukuki yardımda bulunduğu müvekkillerine en iyi ağır ceza avukatlığı hizmetini vererek müvekkillerini tüm hukuki süreç hakkında bilgilendirmektedir.

 

Daha detaylı bilgi almak ve hukuki yardım talebinde bulunmak için Silivri'de avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık hizmeti veren Bilgiç Hukuk Bürosu ile websitesi aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Bilgiç Hukuk Bürosu Silivri

Avukat Ezgi Merve Bilgiç

 

Bu metinden kısmen alıntı yapılması yahut metnin farklı bir mecrada paylaşılması durumunda alıntı yapılan yahut paylaşılan yazıya aşağıdaki ibareler eklenmelidir.

''Yukarıdaki makalenin tüm hakları yazarı Avukat Ezgi Merve Bilgiç'e aittir ve makale, yazarı tarafından Bilgiç Hukuk Bürosu  (www.bilgichukuk.com) sayfasında yayınlanmıştır.''

Bu ibare eklenmek şartıyla, metinden Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun alıntılar yapılabilir ve metin farklı mecralarda paylaşılabilir, yazarın izni olmaksızın aksine hareket edilemez.


© 2017 BİLGİÇ HUKUK BÜROSU. Tüm Hakları Saklıdır.