Çalışma Bölgelerimiz

Çerkezköy Ağır Ceza Avukatı

Çerkezköy Ağır Ceza Avukatı

Ağır Ceza Avukatı Kimdir? 

Karmaşık yaşam düzeninin düzene konulması ve suç işlenmesinin önüne geçilmesi amacıyla kanun koyucu Türk Ceza Kanunu, Ceza Muhakemesi Kanunu ve diğer kanunlar aracılığıyla bazı düzenlemeler yapmıştır. Ağır ceza avukatı, ağır ceza mahkemelerinin görevine giren yargılamalarda deneyime, bilgiye ve uzmanlığa sahip kişidir. Dolayısıyla ağır ceza davalarında alanında uzman ağır ceza avukatı ve en iyi ağır ceza avukatı ile temsil edilmek kişiler için en doğru tercihi oluşturmaktadır. Ağır Ceza avukatı, ceza hukuku alanında uzman bir kişi olarak soruşturmanın başlamasından yargılamanın sonuna kadar taraflara en iyi ve en etkili hukuki yardımda bulunur.

Çerkezköy’de Ağır Ceza Avukatı Bulunur mu?

Ağır Ceza Avukatı Çerkezköy de dahil olmak üzere Türkiye’nin her yerinde avukatlık faaliyetini yürütebilir.  Çerkezköy’de yapılan  bir yargılama için Çerkezköy çevresinden bir ağır ceza avukatıyla anlaşmak daha yararlı olacaktır.
Bilgiç Hukuk Bürosu, ceza dava ve soruşturmalarında taraflara etkili şekilde hukuki yardımda bulunabilmeyi kendisine amaç edinmiştir. Ağır Ceza Avukatı Ezgi Merve SAPMAZ uzmanlık alanı olan ceza hukukunda müvekkillerine en iyi şekilde hukuki yardımda bulunmakta; şeffaf, sır saklayan, dinamik ve yenilikçi anlayışıyla problemlere çözüm bulmaktadır. Ağır Ceza Avukatı İstanbul başta olmak üzere ülkemizin birçok il ve ilçesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyeti yürütmektedir.
Çerkezköy Ağır Ceza Avukatı hukuki yardımda bulunduğu müvekkillerine en iyi ağır ceza avukatlığı hizmetini vererek müvekkillerini tüm hukuki süreç hakkında bilgilendirmektedir.

Ağır Ceza Avukatının Görev Alanı Nedir?

 • Uyuşturucu Madde Ticareti,
 • Uyuşturucu Kullanma ve Bulundurma,
 • Kasten Öldürme,
 • Taksirle Öldürme,
 • Kasten Yaralama,
 • Cinsel İstismar,
 • Cinsel Saldırı,
 • Nitelikli Dolandırıcılık,
 • Yağma,
 • Devletin Güvenliğine, Anayasal Düzene, Milli Savunmaya ve Devlet Sırlarına Karşı Suçlar,
 • Resmi Belgede Sahtecilik
 • Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis, Müebbet Hapis ve On yıldan fazla hapis cezasını gerektiren suçlardır.

Bu suçlar nedeniyle yapılan yargılamalar da Ağır Ceza Avukatının görev alanına girmektedir.

Ağır Ceza Davalarında Ağır Ceza Avukatı Tutmak Zorunlu Mudur?

Ağır Ceza Mahkemelerinde görülen işlerde her ne kadar Ağır Ceza Avukatı tutmak zorunlu olmasa da, yargılama sürecinde kişinin kendisini iyi bir ağır ceza avukatı ile temsil ettirmesi yararına olacaktır. Aksi halde telafisi imkansız zararlar doğabilecektir.

Ağır Ceza Avukatının Görevi Ne Kadar Sürer?

Ağır Ceza Avukatının görevi yerel mahkemede yani ağır ceza mahkemesinde yapılan yargılama sonunda verilen hükmün kesinleşmesiyle birlikte son bulur.


Daha detaylı bilgi almak için, Bilgiç Hukuk Bürosu ile iletişim kurabilirsiniz.

0553 351 62 23

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ

BİLGİÇ HUKUK BÜROSU


 

 

Av. Ezgi Merve Sapmaz

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ, Bilgiç Hukuk Bürosu kurucusudur. Bilgiç Hukuk Bürosu Silivri'de ceza hukuku ve aile hukuku alanlarında çalışmaktadır. Bu sebeple Silivri Ceza Avukatı veya Silivri Boşanma Avukatı olarak tanınmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir