Çalışma Bölgelerimiz

Silivri Ağır Ceza Avukatı

Silivri Ağır Ceza Avukatı 

Silivri Ağır Ceza Avukatı olan Ezgi Merve SAPMAZ, ağır ceza davaları ve soruşturmalarında taraflara etkili şekilde hukuki yardımda bulunabilmeyi kendisine amaç edinmiştir. Silivri Ağır Ceza Avukatı uzmanlık alanı olan ceza hukukunda müvekkillerine en iyi şekilde hukuki yardımda bulunmakta; şeffaf, sır saklayan, dinamik ve yenilikçi anlayışıyla problemlere çözüm bulmaktadır.  Silivri başta olmak üzere İstanbul’un bir çok ilçesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyeti yürütmektedir. Silivri Ağır Ceza Avukatı hukuki yardımda bulunduğu müvekkillerine en iyi ağır ceza avukatlığı hizmetini vererek müvekkillerini tüm hukuki süreç hakkında bilgilendirmektedir.

Silivri Ağır Ceza Avukatı Ezgi Merve SAPMAZ

Silivri Ağır Ceza Avukatının Görev Alanı Nedir?

 • Uyuşturucu Madde Ticareti
 • Uyuşturucu Kullanma ve Bulundurma
 • Kasten Öldürme
 • Cinsel İstismar
 • Cinsel Saldırı
 • Nitelikli Dolandırıcılık
 • Yağma
 • Devletin Güvenliğine, Anayasal Düzene, Milli Savunmaya ve Devlet Sırlarına Karşı Suçlar
 • Resmi Belgede Sahtecilik
 • Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis, Müebbet Hapis ve On yıldan fazla hapis cezasını gerektiren suçlardır.

Silivri Ağır Ceza Avukatı Nasıl Çalışır?

Silivri Ağır Ceza Avukatı, belirttiğimiz  suçlar nedeniyle yapılan yargılamalarda müvekkillerini temsil eder.  Silivri Ağır Ceza Avukatının başlıca görevi; müvekkillerine karşı, suçlamaların niteliğine göre hukuki seçenekler konusunda tavsiyede bulunmak ve müvekkillerinin ceza mahkemesinde adil yargılanmasını sağlamaktır. Öte yandan, yasal haklar ve yükümlülükler hakkında müvekkillerini tam olarak bilgilendirirken, müvekkillerine yönelik suçlamaları ortadan kaldırmak veya azaltmak için tüm olası yöntemlerini de araştırmaktadır.

Silivri Ağır Ceza avukatı; gerek kişi özgürlüğü bakımından, gerekse de mağdur haklarını koruma bakımından toplumun en temel sorunlarıyla ilgili çalıştığının bilincinde uzman bir kişi olarak soruşturmanın başlamasından yargılamanın sonuna kadar taraflara en iyi ve en etkili hukuki yardımda bulunur.

Silivri Ağır Ceza Avukatı Görevi

Silivri’nin En İyi Ağır Ceza Avukatı Kimdir? 

Ülkemizde hangi avukatın sizin için en iyi avukat olmayacağını anlamak, en iyi avukatı bulmaktan çok daha kolaydır. Zira, ülkemizde avukatların reklam yasağı bulunmasına rağmen “En iyi avukat“, “En iyi ceza avukatı“, “En iyi ağır ceza avukatı“, “Silivri ağır ceza avukatı” veya “Silivri en iyi ağır ceza avukatı” gibi kelimelerde REKLAM vermektedir. Yasak olmasına rağmen bu tarz çalışmaları yapanların linklerinin başında “Reklam” ibaresi bulunur. Bu tarz çalışmalar yapanlardan kesinlikle uzak durmanızı öneririz. Gerçekten iyi bir avukatın reklam yapmaya ihtiyacı olmayacağı açıktır.

En İyi Ağır Ceza Avukatı Nasıl Bulunur?

En iyi ağır ceza avukatı nasıl bulunur?” sorusu ağır ceza avukatı arayanların en çok sorduğu sorudur.  Bu soru da normaldir çünkü herkes istediği sonucu elde etmek için alanında en iyi olan avukatla çalışmak ister. En iyi  ağır ceza avukatı,  size güven veren ve karşılıklı anlayış içerisinde çalışabileceğiniz, dosyanıza sahip çıkan avukat olacaktır. Çalışacağınız ağır ceza avukatını belirlemek için dikkat etmeniz gerekenler:

 • Çalışacağınız avukatın güncel bilgiye sahip olduğundan emin olunuz. Avukatın internet sitesini ve paylaşımlarını incelemek bu konuda bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir.
 • Mutlaka yüz yüze görüşme sağlamaya çalışın. Kendisini iyi ifade edebilen, iletişim becerisi yüksek bir avukatla çalışmak istenmeyen sonuçlarla karşılaşma ihtimalini azaltacaktır.
 • Avukat size karşı şeffaf olmalı; davanın aşamaları, riskleri ve masrafları konusunda sizi en doğru şekilde bilgilendirmelidir.
 • Vekalet vereceğiniz avukat, dava sonucu hakkında garanti konuşmamalı ve taahhüt vermemelidir. Duymak istediğiniz şeyleri daha detay almadan söyleyen kişilerden uzak durmanızı öneririz.

Silivri Ağır Ceza Avukatı Ücreti Nedir? Nasıl Belirlenir?

Silivri ağır ceza avukatı ücreti ; avukatın hukuki yardımının karşılığı olarak elde ettiği değeri ifade eder . Her meslekte olduğu gibi avukatlıkta da  hukuki danışmanlık ve diğer hukuki hizmetler ücrete tabidir.  Avukatlık ücreti taraf ile avukat arasında, ilgili kanunlara aykırı olmamak şartıyla ve her yıl Türkiye Barolar Birliği tarafından yayınlanan Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi’ndeki miktardan az olmamak üzere serbestçe belirlenebilir.

Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi’ne göre avukatın ücretinin belirlenmesinde; avukatın emeği, çabası, işin önemi ve davanın süresi göz önünde tutulur.

İstanbul İli için 2021 yılına ilişkin İstanbul Barosu’nun belirlediği tavsiye niteliğindeki ağır ceza davalarında avukatlık ücret tarifesi aşağıdaki gibidir:

Ağır / Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi :
a.) Sanık Müdafiliği                   20.000,00 TL
b.) Mağdur / Katılan Vekilliği   14.000,00 TL

Açıkladığımız üzere, belirlenecek fiyat için alt sınırlar kanunca belirlenmişken, üst limitler bulunmamaktadır. Bu sebeple mutlaka çalışmak istediğiniz avukatla görüşüp, ücret bilgisini kendisinden öğreniniz.

 


Daha detaylı bilgi almak ve yargılama sürecini takip etmek için, Bilgiç Hukuk Bürosu ile iletişim kurabilirsiniz.

0553 351 62 23

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ

BİLGİÇ HUKUK BÜROSU


 

Av. Ezgi Merve Sapmaz

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ, Bilgiç Hukuk Bürosu kurucusudur. Bilgiç Hukuk Bürosu Silivri'de ceza hukuku ve aile hukuku alanlarında çalışmaktadır. Bu sebeple Silivri Ceza Avukatı veya Silivri Boşanma Avukatı olarak tanınmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir